NEOmokykla
START doing it NOW!

 


WEBklasė – tai kompleksinis programinės įrangos paketas, skirtas organizuoti online mokymą – nuotolinį testavimą ir prieigą prie online bibliotekos.

 

Leidžia:

 • Sukurti elektronines knygas suprantamu vaizdiniu būdu teorinei medžiagai perteikti; sudaryti žinių įsisavinimo lygio kontrolės testus...
 • Atlikti ir individualių vartotojų, ir atskirų grupių nuotolinį testavimą, sudarant ataskaitas pagal įvairius kriterijus...
 • Vartotojams suteikti prieigą prie tam tikrų funkcijų: knygų peržiūros, vartotojų ir/arba knygų valdymo, administravimo...

WEB klasė galima įdiegti į nuosavą arba nuomojamą interneto serverį.

Paskirtis:

1. TESTAVIMAS

·        Testų sudarymas

·        Nuotolinis testavimas

·        Ataskaitų kūrimas ir spausdinimas

2. ELEKTRONINĖ BIBLIOTEKA

·        Elektroninių knygų ir vadovėlių sudarymas

·        Nuotolinis mokymas

·        Nuotolinė dokumentacija ir žinynai

Taikymo sritis:

WEB klasė taikymo spektras gana platus. Pagrindinė paskirtis – taikyti mokymo (švietimo) sistemoje. Mokyklos, (pro)gimnazijos, licėjai, koledžai, aukštosios mokyklos, mokymo centrai ir t.t. gali pasinaudoti programa siekdami sukurti efektyvų mokymo turinį: multimedinius vadovėlius, elektroninius kursus; naudojant nuotolinę biblioteką suteikti mokiniams prieigą prie mokomosios medžiagos; organizuoti mokinių nuotolinį testavimą, išsaugant galimybę peržiūrėti ir išsaugoti kiekvieno žmogaus ar atskiros grupės patikrinimo rezultatus.         

 WEB klasė veikia ir asmeniniuose kompiuteriuose, ir mobiliuosiuose įrenginiuose!  

TESTAVIMO BLOKE: Jūs užrašote testo užduotį; nustatote klausimų ir atsakymų tekstus, pridedate papildomus elementus (piešinius, animaciją, garso ir vaizdo failus ir kt.); nustatote ir viso testo, ir atskirų jo temų vertinimo kriterijus; pasirenkate testavimo režimą; nustatote viso testo ir kiekvieno atskiro klausimo laiką...        

PREZENTACINIAME BLOKE: kuriate elektroninį vadovėlį. Tai gali padaryti net minimalaus kompiuterinio raštingumo lygio vartotojas, (Microsoft Word® sąsaja). 

Sudėtingus mokomosios medžiagos elementus dėstyti leidžia multimedinės priemonės: vaizdai, gifai ir „flash“ animacija, garso ir vaizdo failai, „You Tube“ vaizdo įrašai, taip pat lentelės, nuorodos į kitas knygas arba internetinius puslapius.     
Elektroninę knygą galima sukurti importuojant šių formatų dokumentus: Microsoft Word®, Microsoft Excel® (programos turi būti įdiegtos ir suderintos), tekstų dokumentus, RTF, HTML dokumentus ir kt. Ir bibliotekos knygų, ir jos vartotojų skaičius neribojamas. 

Kiekviena vartotojų grupė yra susieta su konkrečiu mokymo kursų ir testų skyrių rinkiniu. Konkreti grupė turi prieigą prie nurodytos informacijos. Atskiri kursai ir testų skyriai tuo pačiu metu gali priklausyti skirtingoms grupėms.       

Sistemos pagrindas yra modulinė technologija, leidžianti lanksčiai valdyti teises. Kiekvienas vartotojas turi prieigą prie administratoriaus paskirtų modulių. 

Valdymo pulto dizainas pritaikomas bet kurios svetainės dizainui naudojant šablonus.

Sistemos reikalavimai:

SERVERIS (WEB klasė galima įdiegti į nuosavą arba nuomojamą WEB /internetinį/ serverį!)

·        WEB serveris „Apache“ arba MS IIS.

·        „MySQL“ versija 4.1 ir naujasnė. „MariaDB“ nepalaikoma.

·        PHP versijos 5.0 – 5.6.

·        PHP moduliai: „Iconv“, „MB Strings“, GD, XML, „MySQL“.

 

WEBklasės veikimo principas (schema):

MOKYTOJO VIETA (knygų ir testų rengėjo/sudarytojo):

 • Bet kuris asmeninis kompiuteris su įdiegta „ОS Windows“.

MOKINIO VIETA (vartotojo):

 • Bet kuris įrenginys su modernia naršykle („Microsoft Internet Explorer“, „FireFox“, „Opera“, „Google Chrome“, „Safari“): „Windows“ arba „Mac“ kompiuteris, „iPad“, „iPhone“, „Android“, „Windows Phone“ ir t.t.

Licencijavimas:

Dviejų tipų licencijos:

 1. Akademinė METINĖ (terminuota) – abonentinė

Viena akademinė metinė licencija numato WEB klasės sistemos veikimą viename serveryje (mūsų internetinių serverių debesyje).

 • Neribojamas duomenų bazių skaičius.
 • Neribotas tekstų autorių (mokytojų) vietų ir/arba knygų skaičius.
 • Neribotas testų ir testavimų skaičius.
 • Neribotas WEB (interneto) vartotojų skaičius (administratorių, mokinių, mokytojų/dėstytojų...).

Licencijos kaina:

Vienam moksleiviui – 5 Eur. / mokslo metai

Vienam mokytojui - 10 Eur. / mokslo metai

Personalo apmokymai (seminaras/webinaras) – 500 Eur. 

Viena licencija numato WEB klasės sistemos veikimą viename serveryje (kompiuteryje). Administratorių darbo vietų skaičius neribojamas. 

Licencija suteikia teisę produktą naudoti ribotą laiką (mokslo metai) su galimybe tomis pačiomis sąligomis sutartį pratęsti.


2. Akademinė NUOLATINĖ (neterminuota)

Viena akademinė nuolatinė licencija numato WEB klasės sistemos veikimą viename serveryje (mūsų internetinių serverių debesyje arba Jūsų serveryje).

 • Neribojamas duomenų bazių skaičius.
 • Neribotas tekstų autorių vietų ir/arba knygų skaičius.
 • Neribotas testų ir testavimų skaičius.
 • Neribotas WEB (interneto) vartotojų skaičius (administratorių, mokinių, mokytojų/dėstytojų...).

Licencijos kaina:

 Derybų objektas.

Į kainą įskaičiuota:

 • Programinė įranga („software“);
 • Prijungimas ir sistemos integracija nuomojamame serveryje;
 • Vieno specialisto mokymas (informacinių technologijų mokytojo arba IT inžinieriaus). Apmokytas asmuo galės mokyti mokytojus jūsų mokykloje;
 • WEBinaras VISIEMS jūsų mokyklos mokytojams. WEBinare išsamiai kalbėsime apie sistemą ir išmokysime visus mokytojus naudotis sistema. Visi mokymus išklausę mokytojai gaus kvalifikacijos kėlimo ir žinių apie nuotolinį mokymą įgijimo sertifikatus;
 • Naudojimo vadovas (instrukcija) lietuvių kalba.  
 • Licencija neterminuota. Įsigyta versija veiks neribotą laiką.

Dėmėsio! Mes suteikiame TIK PLATFORMĄ ir atliekame mokytojų bei personalo mokymus. Platformoje nėra parengtos mokomosios medžiagos ir testų. Visą mokomąją medžiagą mokytojai privalės patalpinti savarankiškai. Tai galima atlikti palaipsniui, į procesą įtraukiant ne tik mokytojus, bet ir mokinius (vadovaujant mokytojams).         

Šios sistemos privalumasjūs gaunate pilnavertį, šiuolaikišką instrumentą, skirtą organizuoti nuotolinį mokymą, ir dėl to esate nepriklausomi nuo kitų (paslaugų teikėjų). 

Tai ilgalaikė ir perspektyviausia investicija!


Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!