VIKTORINOS NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

Pagal geriausius rezultatus nustatomi nugalėtojai kiekvienoje grupėje pagal klases, nes kiekviena amžiaus grupė atlieka savo testą.

Bus nustatyta klasė (NEO klasė), surinkusi aukščiausią testo balą. Siekiant nustatyti geriausią įvertinimą (NEO klasė), bus imami 15 geriausių mokinių rezultatų kiekvienoje konkrečios švietimo įstaigos amžiaus grupėje.

(Pavyzdžiui, mokykloje yra 3 paralelinės 5 klasės. Iš visų dalyvavusių šios mokyklos 5 klasės moksleivių bus nustatyti 15 geriausių mokinių, surinkusių daugiausiai balų. Bus palygintas bendras jų rezultatas su 15 geriausių kitų ugdymo įstaigų 5 klasių mokinių rezultatais. Tai reiškia, kad VISI konkrečios mokyklos penktos klasės mokiniai gina savo ugdymo įstaigos garbę ir galimybę laimėti „NEO klasė-5“ prizą).

NUGALĖTOJAI:
Amžiaus grupė „Startuoliai“:
·         NEO klasė-3
·         NEO klasė-4
Amžiaus grupė „Smalsuoliai“:
·         NEO klasė-5
·         NEO klasė-6
Amžiaus grupė „Gudruoliai“:
·         NEO klasė-7
·         NEO klasė-8
 Amžiaus grupė „Žinovai“:
·         NEO klasė-9
·         NEO klasė-10
 Amžiaus grupė „Ekspertai“:
·         NEO klasė-11
·         NEO klasė-12

Prizai:

• speciali NEO klasė taurė - kiekvienos amžiaus grupės klasei-nugalėtojai;
  • techninės priemonės, kurios pravers ugdymo įstaigai organizuojant ugdymo procesą ir praturtins mokinių laisvalaikį;
  • dovanos iš projekto rėmėjų;
  • NEO mokykla taurė - švietimo įstaigai, kurioje bus daugiausia „NEO klasė“ taurės nugalėtojų.

Informacija apie viktoriną, jos rezultatus ir nugalėtojus skelbiama projekto interneto tinklapyje

www.neomokykla.lt ir žiniasklaidoje.